bedava sohbet, bedava chat, mobil sohbet, mobile chat

Bedava Sohbet Sitesi

Posted Yorum yapın

Bedava Sohbet Odaları

Bedava sohbet chat, Bedava chat sohbet imkanı sunan ücretsiz ve indirmeden sohbete başlayın.
Arkadaşlarınızla bedava sohbet etmek için uygun bir mekan olan sohbet sitemiz sizlere kaliteli ve ücretsiz sohbeti sunuyor.
Sitemizde dilediğiniz kadar sohbet edebilir vakit geçirebilirsiniz. Sohbet siteleri denince en akla yatkın ve uygun olan sohbet sitemizde arkadaşlık edinmek ve sohbet etmek çok kolay.

Mobil sohbet kelimelerinde ilerleme kaydeden ve mobil cihazlar için uygun özelliklerle sohbet ettiren sitemiz sizlere kaliteli chat ortamı sunuyor.
Bilgisayarınızla ve mobil cihazlarınız ile indirmeden ve ücret ödemeden sohbet edebilir ve irc sohbetin tadını çıkartabilirsiniz.

Bedava Mobil Sohbet

Merhaba sevgili dostlar. Dostlar diyorum, çünkü değer veren herkese dost denilebilir. Dostluk, öyle derin bir kavram, öyle içten bir kelimedir ki, yazıya başlamadan önce nasıl tarif edeceğimi bile kestiremedim. Üzerine sayısız şey söylenebilecek, belki de hiç durmadan saatlerce yorum yapılabilecek bir durum dostluk. En büyük özelliği, kendini en fazla belli ettiği durum ise, iyi günde yokmuş gibi olmasıdır. Bu ne demek oluyor; Dostlar iyi günlerde kalabalık etmezler. Ancak ihtiyacınız olduğu zaman bir kurtarıcı gibi gelir, hayatınızı toparlar ve tekrar giderler. Her zaman yanınızdadır fakat sizin bundan hiç haberiniz yoktur. Nasıl ki dara düşersiniz, sıkıntılı bir hal alırsa hayatınız, sahte arkadaşlıkların bittiği anda belirirler. Çıkar beklemezler, teşekkür beklemezler, beklentileri sıfırdır. Verdiklerinin değerini biçemezsiniz. Zor anınızda söyleyecekleri 1 2 güzel cümle ile toparlayabilen bir insana nasıl bir değer biçersiniz ki? Öyle bir birim var mı hayatımız da? Değer biçmeye kalksanız bile onlarda derin yaralar açacağınızı sakın aklınızdan çıkartmayın. İyi günlerinizde hep geri plandadırlar. Sizler eğlenirken, sahte arkadaşlıkların tadını doyasıya çıkartıp, kesin olan mutsuz sona yaklaşırken, onlar hep sizi izler. Sizin gölgeniz olurlar ve bu hiç değişmez. Siz düşmedikçe kendilerinin varlığından haberiniz olmaz. Bir telefonunuzla yanınıza koşarlar. Fakat sahte arkadaşları zor anlarınız da bulamazsınız. Çünkü onlar korkaktır ve uğraşmaya tenezzül etmezler. Son sözümüz, ‘Dostun iyisi kavgada belli olur.’

Bağlantılar!

Sohbet odaları

Chat

Sohbet

Mobil sohbet

Sohbet

Chat

Sohbet odaları