Keçiören Sohbet Odaları

Posted Yorum yapın

Keçiören Sohbet

Kuruluşu Hatti uygarlığına kadar uzanan, yazılı olarak Hitit uygarlığının da bir şehri olduğu bilinen güzide şehrimiz Ankaranın eskiden bağ evleri ile meşhur, şu an en büyük ilçesi, Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana her geçen gün büyüyen ve güzelleşen güzide ilçemiz Keçiörene ait sohbet sitemizde, hoşgörülü, konuksever site yönetimi ve aile ortamındaki diğer kullanıcılarımız ile siz sevgili Keçiörenli hemşehrilerimize sohbetin en güzelini sunmaktan kıvanç duymaktayız.

Büyükşehir statüsündeki şehrimizin tüm ilçelerinden bağlanan kullanıcılarımızla, akademik kariyer, bilişim, genel kültür vb. konular konuşulduğu gibi, edebiyat, felsefe, müzik ve diğer sanat konularında da sohbetlerimize, siz değerli kullanıcılarımızı da bekliyoruz.

Sunucumuzda bulunan oyun kanallarımızda kelime, bulmaca ve kelime türetmece oyunlarımız ile, değerli vakitlerinize değer katmak için hizmet veriyor, birlikte geçireceğimiz zamanımızda bilgi dağarcığımızı geliştirme adına bu şekilde eğlenceli aktivitelerle siz kullanıcılarımızı sunucumuzda görmeyi arzu ediyoruz.

Türkiyenin en eski irc yöneticilerinin de yardımları ile, irc konusunda kendilerini geliştirmek isteyen kullanıcılarımıza eğitimler veriyor, istedikleri taktirde yetkilendirerek sunucumuzda diğer kullanıcılarımıza yardımcı olmaları hususunda görevlendirmeler yapıyoruz.

Dostluğun, sevginin, arkadaşlığın ve sıcak sohbetlerin süregeldiği sunucumuzda, siz Keçiörenli hemşehrilerimizi de görmekten şeref duyacağımızı bildirir, bu güzel sohbet ortamında değerli vakitlerinize daha fazla değer katmanızı temenni ederiz.