Sohbet Odaları Şiiri | Kaf Dağı

Posted 2 Yorum

Kalem mizahı düşer yüreğime senin hayatının anlamında döken kalbime hayat verdim seni düşlediğim o sohbet odalarında seninle kurduğum sensiz hayallerin eşliğinde döküyorum nağmeler imi

Hayatın tadın dasın değil mi bedava sohbet odalarında senin adını haykırdım seni dinledim seni anlattım.

Hani bir kalem kağıda hasretti ya ben düşledim seni çoban misali anlattım seni dağa taşa ormana garip çobanım sohbet eylerim kuzularıma koyunlarımla ama hep yapa yalnızım seni düşlediğim o anda seni haykırdığım o anda hep kendimdir sakladım hayranca baktığım yaşama dil uzatılan kadehinde düşledim seni

Sen ne yaptın sohbet i hor gördün güldün alay ettin benimle aslında içimi prangalara sardığıma mı yanayım yoksa senin bana anlatmadığın sözlere mi haykırayım her şeyin sebebi sen iken ne oldu bazı cümleler zoruna gidip kaybolup gittin.

Yine gece oldu ne koyun kaldı ne yaşam hepsi kayboldu seni düşlediğim en nadide çiçeğin eşliğinde göz damlama yazıyorum içime döken  hayatın en başlangıcında yazıyorum senli dünyayı seni düşlediğim hayatta…

Benim gözümde sevda var senin gözünde sadece bir hiç var söyler misin kalbim söyler misin seninle sohbet eyledim ama sen benimle kalbime dokunmayı bile tercih edemedin ki neyin hesabını anlattın

İşte senli düşlerin senli mısraları kalemin döktüğü kalemin hızla akıttığı mürekkebin bile yazamaya kıyamadığı sevdada sen sohbeti dahi çok  gördün bana çok…

İşte kâğıt tükendi yok oldu bir sohbet odasında bile kelime yazamayan iki yabancı gibi geceyi bir kalemin noktasıyla yine sessiz bir şekilde tamamladık senin beni hissetmediğin halde…

Seni düşledim seni hissettim Nefesimin aldığı yerlerde seni hissettim bir damla gözyaşı ile.

Ücretsiz sohbet, Ücretsiz mobil sohbet, Ücretsiz sohbet odaları, Mobil sohbet odaları

Ücretsiz Mobil Sohbet Odaları

Posted Yorum yapın

Ücretsiz Mobil Sohbet

Ücret ödemeden ve üye olmadan ücretsiz sohbet imkanı tanıyan sitemiz, sizlere kaliteli sohbeti ve arkadaşlığı öğretmek için çabalıyor.
Binlerce site arasından sizlere ulaşmak için makaleler yazıyor, ulaştığımızda sohbet etmeniz için giriş imkanını ücretsiz ve üye olmadan giriş sağlıyoruz.
Arkadaş ortamlarının en gözdesi bizim sitemizde oluşuyor, arkadaş toplulukları chat yapıp birbiriyle eğleniyor sen nerede takılıyorsun? Bizimle takılmak için takma ad oluşturup sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz sohbet, Ücretsiz mobil sohbet, Ücretsiz sohbet odaları, Mobil sohbet odalarıMobil uyumlu ve oldukça kullanışlı sohbet appletimiz ile sizlere hitap ediyor ve sohbet etmenizin en kolay ve en rahat yönetimini geliştiriyoruz. Programımız mobil cihazınıza herhangi bir uygulama indirmeden, ücret ödemeden giriş yapmanızı sağlıyor.

Dostların bizim mekanda buluştuğu ve sohbet ettiği bir gerçektir. Sizler de dostlarınızı çağırarak sohbet platformumuzda daha kaliteli kitleler oluşturup sohbet imkanından faydalanma şansına sahipsiniz.

Rahatlıkla girişinizi yapabilir ve insanlarla dostça sohbetler kurup, arkadaşlıklar edinebilirsiniz. İnsanların günlük girip birbiriyle ücretsiz mobil sohbetler ettiğini biliyor muydunuz?

Daha çok giriş sağlamak ve daha çok insanı sitemizde bulundurmak ve sohbet ettirmek bizlerin görevi iken, sizlerin de daha kaliteli insanlar olarak seviyeli ve kurallara uygun şekilde sohbetler çevirmeniz gerektiğini bilmenizi isterim.

Mobil Sohbet Odaları

Telefonunuzla herhangi bir uygulama indirmeden, ücret ödemeden, üye olmadan sohbet imkanı sunuyoruz!
Bir çok platform sohbet imkanını, uygulamalar ve ücret ödeme karşılığında sohbet ettiriyor, fakat bizlerin sunduğu imkanda herhangi bir ücret veya uygulama indirme söz konusu değildir.

Tamamen özgün ve internet kotanızı zorlamayacak yapıda bir sohbet platformu ile sizlere ve geniş kitlelere hitap ediyor ve sohbet ettiriyoruz. Sohbet ettirirken eğlendiriyor ve bir çok sohbet odaları faliyetleri ile sizlerin eğlencesine eğlence katıyoruz.

Rahat bir mobil sohbet girişi ile sizleri ve bir çok insanı bünyemizde chat yaptırıyor, kullanıcı girişini yoğunlaştırmak için bu tür makaleler ile sizleri daha iyi bir platformda buluşturmak için çaba sarf ediyor ve karşılığını fazlasıyla alıyoruz.

bedava sohbet, bedava chat, mobil sohbet, mobile chat

Bedava Sohbet Sitesi

Posted Yorum yapın

Bedava Sohbet Odaları

Bedava sohbet chat, Bedava chat sohbet imkanı sunan ücretsiz ve indirmeden sohbete başlayın.
Arkadaşlarınızla bedava sohbet etmek için uygun bir mekan olan sohbet sitemiz sizlere kaliteli ve ücretsiz sohbeti sunuyor.
Sitemizde dilediğiniz kadar sohbet edebilir vakit geçirebilirsiniz. Sohbet siteleri denince en akla yatkın ve uygun olan sohbet sitemizde arkadaşlık edinmek ve sohbet etmek çok kolay.

Mobil sohbet kelimelerinde ilerleme kaydeden ve mobil cihazlar için uygun özelliklerle sohbet ettiren sitemiz sizlere kaliteli chat ortamı sunuyor.
Bilgisayarınızla ve mobil cihazlarınız ile indirmeden ve ücret ödemeden sohbet edebilir ve irc sohbetin tadını çıkartabilirsiniz.

Bedava Mobil Sohbet

Merhaba sevgili dostlar. Dostlar diyorum, çünkü değer veren herkese dost denilebilir. Dostluk, öyle derin bir kavram, öyle içten bir kelimedir ki, yazıya başlamadan önce nasıl tarif edeceğimi bile kestiremedim. Üzerine sayısız şey söylenebilecek, belki de hiç durmadan saatlerce yorum yapılabilecek bir durum dostluk. En büyük özelliği, kendini en fazla belli ettiği durum ise, iyi günde yokmuş gibi olmasıdır. Bu ne demek oluyor; Dostlar iyi günlerde kalabalık etmezler. Ancak ihtiyacınız olduğu zaman bir kurtarıcı gibi gelir, hayatınızı toparlar ve tekrar giderler. Her zaman yanınızdadır fakat sizin bundan hiç haberiniz yoktur. Nasıl ki dara düşersiniz, sıkıntılı bir hal alırsa hayatınız, sahte arkadaşlıkların bittiği anda belirirler. Çıkar beklemezler, teşekkür beklemezler, beklentileri sıfırdır. Verdiklerinin değerini biçemezsiniz. Zor anınızda söyleyecekleri 1 2 güzel cümle ile toparlayabilen bir insana nasıl bir değer biçersiniz ki? Öyle bir birim var mı hayatımız da? Değer biçmeye kalksanız bile onlarda derin yaralar açacağınızı sakın aklınızdan çıkartmayın. İyi günlerinizde hep geri plandadırlar. Sizler eğlenirken, sahte arkadaşlıkların tadını doyasıya çıkartıp, kesin olan mutsuz sona yaklaşırken, onlar hep sizi izler. Sizin gölgeniz olurlar ve bu hiç değişmez. Siz düşmedikçe kendilerinin varlığından haberiniz olmaz. Bir telefonunuzla yanınıza koşarlar. Fakat sahte arkadaşları zor anlarınız da bulamazsınız. Çünkü onlar korkaktır ve uğraşmaya tenezzül etmezler. Son sözümüz, ‘Dostun iyisi kavgada belli olur.’

Bağlantılar!

Sohbet odaları

Chat

Sohbet

Mobil sohbet

Sohbet

Chat

Sohbet odaları

 

20 yaş sohbet, 20 yaş chat, 20 yaş sohbet odaları

20 Yaş Sohbet Odaları

Posted Yorum yapın

20 Yaş Chat Odaları

Sohbet Chat Odaları ve 20 yaş sohbet sitelerine hoş geldiniz.
Yıllardan bu yana sohbet hizmeti sağladığımız 20 yaş sohbet sitemiz sizlere hala sohbet imkanı sunmaya devam etmektedir.

Giriş yapın ve 20 yaşlarındaki yaşıtlarınızla sohbet etmeye başlayın.
Gerek üniversite arkadaşlarınız veya başka mecradan tanıdığınız arkadaşlarınızla gündelik canlı olarak 20 yaş sohbeti edebilirsiniz.

Sitemize hemen giriş yapın ve 20 yaşlarındaki arkadaşlarınızla muhabbet etmeye başlayın. Sizlerle tanışma fırsatı yakalamak isteyen binlerce kişi ile hemen bir takma ad veya kendi isminizi kullanarak tanışma şansı yakalaya bilirsiniz.

20 Yaş Sohbet

20 yaşında sohbet etmek istediğiniz binlerce kişi arasından seçimlerinizi yapıp chat yapmaya başlayın.

Sohbet etmek kolaydır ve sohbet edeceğiniz insanlarla tanışma fırsatını bu sitede yakalamak daha kolaydır.
Arkadaşlarınızla kullanıcılarımızla tanışma fırsatını şimdi şuan yakalayın ve chat yapmak için binlerce dünya insanı ile tanışma şansı yakalayın.

Güzel günlerin geçirildiği sohbet odaları sitemizde 20 yaş sohbet etmek isteyen çok sohbet sever bulabilirsiniz.

20 Yaşında Kızlarla Sohbet

Kızlarla sohbet etmek istemez misin?
20 yaşında kızlarla arkadaşlık kurmak istiyorsan hemen sohbet girişimize tıkla ve kızlarla 20 yaşında sohbet etmeye başla.

Tanışmak için çok geç değil sadece giriş yapman yeterli olacaktır.
Sitemize girişinizi yapın ve 20 yaşındaki kızlarla sohbet edip muhabbet etme fırsatı yakala.

Günlerdir chat etmeyi bekleyen kızları yalnız mı bırakacaksın?
Sohbet etmeyi bekleyen o kadar çok arkadaş bulacaksınız ki radyo dinlemek için linke tıklayın!

20 Yaşında Erkekler Sohbet

20 yaşında bir erkekseniz ve sohbet edip kız tavlayacak mekan arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.
Hemen şimdi 20 yaş chat ortamımıza katılın ve 20 yaşındaki akranlarınızla sohbet etmeye şimdi başlayın.
Güzel sohbetlerin çevrildiği ve muhabbetlerin döndüğü sohbet sitemiz  sizleri kaliteli ve daha güvenli ortamlarda muhabbet ettirmek için elinden geleni yapmaktadır.

Erkeklerle sohbet ve erkeklerle muhabbet ortamımıza katılın ve okey oyunu veya bilgisayar oyunları gibi eğlenceli sohbet ortamımıza sizleri de davet ediyoruz.

20 yaş sohbet, 20 yaş chat, 20 yaş sohbet odaları
20 yaş chat sohbet, 20 yaş sohbet chat, 20 yaş canlı sohbet, 20 yaş arkadaşlık

Kaliteli chat burada edilir!
Sohbet etmek istiyorsanız hemen bir tık kadar uzağınızdayız.
Sohbet odası denince ilk akla gelen mekanlardan bir tanesiyiz.
Güzel ortamları kurmak için elimizden geleni yapıyoruz.
İRC Sohbet topluluğu olarak kaliteli bir sohbet ortamı sunuyoruz.